Tankuj taniej z Klubem NAUczyciela

Wydatki na paliwo to znacząca pozycja w każdym domowym budżecie. Dlatego też, z myślą o potrzebach naszych Klubowiczów, do grona partnerów Klubu NAUczyciela dołączyła sieć stacji Circle K (dawniej Statoil). Dzięki specjalnie wynegocjowanej ofercie, na ponad 235 stacjach w całej Polsce członkowie Klubu NAUczyciela mogą cieszyć się
wyjątkowo wysokimi rabatami cenowymi.

Aby skorzystać z oferty konieczne jest wyrobienie dodatkowej karty Circle K Prepaid.

Rabaty specjalne

Rabaty mają zastosowanie do transakcji zawieranych na terenie Polski w sieci stacji Circle K, z wyłączeniem stacji oznaczonych logo 1-2-3, Circle K Express, Circle K Automat, na których rabat jest stały na wszystkie rodzaje paliw i wynosi
2 gr (lista stacji).

Warunkiem uzyskania zniżek jest posiadanie karty paliwowej Circle K. Dowiedz się więcej!

Uzyskaj kod rabatowy

Aby otrzymać kod rabatowy na podany adres email należy wypełnić wszystkie poniższe pola.

Dziękujemy

Kod rabatowy został wysłany na podany adres email.

Uwaga!

Podana karta jest nieaktywna, wypełnij formularz https://polisa.nau.pl/club_cards/registrations/new
Po pozytywnej weryfikacji karta zostanie wydana.

Błąd!

E-mail nie został wysłany.