Karta Klubu NAUczyciela wydawana jest na 18 miesięcy. W ciągu 30 dni roboczych od zarejestrowania się w Klubie (formularz rejestracyjny), karta wysyłana jest na adres placówki oświatowej. Dotychczasowe karty (zielone) są honorowane do zakończenia daty ważności podanej na karcie.

karta

Klub NAUczyciela to program lojalnościowy przygotowany przez Nauczycielską Agencję Ubezpieczeniową dający możliwość korzystania z wielu zniżek.

Członkowie naszego Klubu NAUczyciela mogą korzystać z wielu przywilejów:

• zniżki na ubezpieczenia komunikacyjne, mieszkaniowe i NNW > szczegóły
  • zniżki w kinach, teatrach, kręgielniach itp. > szczegóły
  • zniżki w salonach kosmetycznych, fryzjerskich oraz medycyny estetycznej (punkty lokalne) > szczegóły
  • zniżki w centrach medycznych i ośrodkach rehabilitacji > szczegóły
  • zniżki w znanych sieciach gastronomicznych > szczegóły

i wiele innych atrakcyjnych zniżek w licznych punktach usługowych na terenie całego kraju.

Zapraszamy!