Klub NAUczyciela zaprasza na film

Wszystkim członkom klubu oferujemy możliwość korzystania ze specjalnych rabatów cenowych na bilety do kin sieciowych i studyjnych na terenie kraju.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi lokalizacji kin oraz rabatów cenowych i zasad rezerwacji biletów na naszej stronie.

Cinema City

Rabat dla posiadacza karty oraz osoby towarzyszącej – cena biletu zniżkowego odpowiada cenie biletu studenckiego.

• Bielsko- Biała

• Poznań
  • Warszawa

Cinema 3D

Rabat dla posiadacza karty – cena biletu zniżkowego odpowiada cenie biletu ulgowego.

• Biała Podlaska
  • Gdańsk
  • Głogów
  • Gorzów Wielkopolski
  • Kalisz
  • Kłodzko
  • Leszno
  • Mielec
  • Świdnica
  • Świnoujście
  • Tarnów

Kino Włókniarz

Rabat dla posiadacza karty oraz osoby towarzyszącej – cena biletu zniżkowego odpowiada cenie biletu ulgowego.

• Tomaszów Mazowiecki

Cinema Lumiere

Rabat dla posiadacza karty – cena biletu od pn. do pt. odpowiada cenie biletu z „taniego poniedziałku”, cena biletu w sob. – niedz. odpowiada cenie biletu ulgowego.

• Suwałki

Planet Cinema

Rabat dla posiadacza karty oraz osoby towarzyszącej – cena biletu zniżkowego odpowiada cenie biletu specjalnego.

• Ełk

Kino Górnik

zniżka na bilet dla posiadacza karty i osoby towarzyszącej. Cena biletu zniżkowego na seanse:

• 2D od poniedziałku do piątku- 17 zł
  • 3D od poniedziałku do piątku- 19 zł