Klub NAUczyciela to program lojalnościowy, który powstał z myślą o naszych klientach, pracownikach oświaty i ich rodzinach.
Obecne grono klientów to około 500 tys. osób. Członkom Klubu oferujemy szeroki wachlarz przywilejów w postaci rabatów i ofert specjalnych na usługi i produkty naszych partnerów biznesowych.

Klub NAUczyciela:

• 10 lat istnienia
  • ponad 180 tys. wydanych kart członkowskich
  • specjalne oferty na produkty ubezpieczeniowe i finansowe
  • systematyczny kontakt z klubowiczami (SMS i mailing)
  • ponad 4 tys. fanów na Facebooku.

Jeśli chcesz zwiększyć swoją sprzedaż i dotrzeć do dużej grupy odbiorców dołącz do Klubu NAUczyciela jako partner biznesowy. Twoją ofertę będziemy publikować na naszej stronie www, pisać o niej na profilu Facebookowym, a także rozsyłać w systematycznych mailingach do klubowiczów.

Wypełnij formularz kontaktowy, by rozpocząć współpracę.

Imię i nazwisko/ nazwa firmy

Wiadomość

Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu realizacji Twojego wniosku, zgodnie z jego zakresem, według zasad zawartych w Klauzuli informacyjnej o przetwarzaniu danych osobowych.

W celu weryfikacji prosimy o zaznaczenie "nie jestem robotem".