Gdańsk

10% na bilard i kręgle

www.mkbowling.pl

Akademia Skutecznej Diety

50% zniżki na konsultacje "Prosty start", 50% zniżki na zakupy z dietetykiem, 20% na pierwszą wizytę, 10% na kolejne wizyty oraz konsultacje on-line

www.dobrekalorie.pl

50% zniżki na wszystkie pizze od ceny regularnej (w lokalu lub dostawie). Rabat nie łączy się z innymi promocjami.

Aquapark Sopot

20% zniżki na bilety basenowe, saunowe oraz kręgielnie dla posiadacza karty Klubu NAUczyciela

www.aquaparksopot.pl/index.html