NAU Mobile - telefonia dla oświaty
  • Telefonujesz i surfujesz z kartą Klubu w Planie Niebieskim za 9,80 zł m-c* a Twoi bliscy za 14,80 zł m-c*.
  • W cenie abonamentu minuty do krajowych sieci stacjonarnych i komórkowych - BEZ LIMITU, SMS i MMS - BEZ LIMITU oraz Pakiet Internetu 10 GB.
  • Zadzwoń pod 48 459 459 459, podaj kod promocji i korzystaj z abonamentu w promocyjnej cenie.
  • *Cena Pakietu Niebieskiego wynosi 19,80 zł. Oferta w cenie 9,80 zł jest przeznaczona dla głównego ubezpieczonego a dla współubezpieczonych wynosi 14,80 zł.
  • *Oferta tylko dla nowych klientów.

Cinema City

• Zniżka dla posiadacza karty i osoby towarzyszącej. Cena biletu zniżkowego odpowiada cenie biletu studenckiego.
  • Zniżka uprawnia do zakupu 2 biletów na jeden film danego dnia.

www.cinema-city.pl

Imax

Zniżka dla posiadacza karty i osoby towarzyszącej

www.cinema-city.pl/imax

Astanga Yoga Kraków

20% zniżki na yogę i masaż

www.poweryoga.pl

Yasumi

10% na zabiegi pielęgnacyjno- relaksacyjne twarzy i ciała, 25% na zakup min. 10 zabiegów odchudzająco- modelujących sylwetkę

www.krakow.yasumi.pl

Teatr Groteska

50% zniżki na spektakle Sceny dla Dorosłych dla posiadacza karty i osoby towarzyszącej

www.groteska.pl

Pensjonat "Czerwony Dwór"

5% zniżki dla posiadacza Karty Klubu NAUczyciela (wraz z osobą towarzyszącą) na pobyt oraz wyżywienie w pensjonacie.

czerwonydwor.pl/

PINK BOWLING & CLUB

20% zniżki na kręgle, bilard lub pobyt na placu zabaw dla dzieci

50% zniżki na wszystkie pizze w lokalu, dostawie i online.             Warunki promocji:

Jesteś Modna

20% zniżki na wszystkie produkty nieprzecenione