Olsztyn

NAU Mobile - telefonia dla oświaty
  • Telefonujesz i surfujesz z kartą Klubu w Planie Niebieskim za 9,80 zł m-c* a Twoi bliscy za 14,80 zł m-c*.
  • W cenie abonamentu minuty do krajowych sieci stacjonarnych i komórkowych - BEZ LIMITU, SMS i MMS - BEZ LIMITU oraz Pakiet Internetu 10 GB.
  • Zadzwoń pod 48 459 459 459, podaj kod promocji i korzystaj z abonamentu w promocyjnej cenie.
  • *Cena Pakietu Niebieskiego wynosi 19,80 zł. Oferta w cenie 9,80 zł jest przeznaczona dla głównego ubezpieczonego a dla współubezpieczonych wynosi 14,80 zł.
  • *Oferta tylko dla nowych klientów.

Yasumi

15% zniżki na zabiegi pielęgnacyjne twarzy

www.olsztyn.yasumi.pl

50% zniżki na wszystkie pizze w lokalu, dostawie i online.             Warunki promocji:

Jesteś Modna

20% zniżki na wszystkie produkty nieprzecenione