Opole

Coffeemoment

15%- duża kawa w cenie średniej

Oxide Fitness

10% zniżki na zakup karnetów na siłownię i aerobik ( nie dotyczy karnetów łączonych oraz karnetów na aqua aerobik)

www.oxide.com.pl

Salon Piękno Ciało

10% na usługi (manicure, pedicure, zabiegi velashape, zabiegi aparatem IPL +RF, mikrodermabrazja, pelling kawitacyjny, masaże, zabiegi eMatrix)

www.salonpieknecialo.pl

Zakład Optyczny

10% okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne

www.siejka.pl

Szara Villa

10% na usługi w obiekcie Szara Willa- Fit life

www.szarawilla.pl

Smażalnia Naleśników "Grabówka"

10% na usługi

www.grabowkanalesniki.pl/

Teatr im. Jana Kochanowskiego

Bilet w cenie biletu ulgowego
  • Rezerwacji można dokonać osobiście w kasie biletowej lub telefonicznie, dzwoniąc pod numer telefonu: 77 45 45 941

www.teatropole.pl

Teatr EKO STUDIO

25% zniżki dla posiadaczy karty Klubu NAUczyciela
  • Rezerwacji można dokonać osobiście w kasie biletowej lub telefonicznie, dzwoniąc pod numer telefonu: 077 453 94 36

www.teatrekostudio.art.pl

Studio Fitness ALINE

10% zniżki na karnety na gimnastykę zdrowy kręgosłup, płaski brzuch na platformach Slender Life, masaż rolkowy stóp i ciała, ćwiczenia dla leniuchów.

www.fitness119.opole.pl