Radom

Teatr 6 piętro

15% zniżki na zakup biletów na spektakle repertuarowe Teatru 6 piętro (z wyłączeniem: pokazów przedpremierowych, premier, spektakli gościnnych, spektakli gościnnych, spektakli do 3 - miesiąca po premierze, wydarzeń specjalnych, imprez zamkniętych oraz spektaklu "Zagraj to sam").

www.teatr6pietro.pl/

MK Bowling Radom

15 zniżki na kręgle i bilard

www.mkbowling.pl

Salon Kosmetyczny Afrodyta

5% zniżki na usługi kosmetyczne i 10% na masaże

www.afrodyta.radom.pl

Teatr Narodowy

Teatr Narodowy zaprasza posiadaczy karty Klubu NAUczyciela na wybrane spektakle w promocyjnych cenach:

• Kilka dziewczyn, 5 kwietnia godz. 19:00, cena biletu: 30 zł
  • Twórcy obrazów, 9 kwietnia godz. 19:00, cena biletu: 30 zł
  • Łysa śpiewaczka, 15 kwietnia godz. 19:30, cena biletu: 35 zł
  • Za torami, za mostem, 16 kwietnia godz. 19:00, cena biletu: 35 zł
  • Zemsta nietoperza, 26 kwietnia godz. 19:00, cena biletu: 45 zł
  • Hedda Gabler, 28 kwietnia godz. 19:30, cena biletu: 35 zł
Maj 2020
  • Tchnienie, 6 maja godz. 19:00, scena Studio, cena biletu: 30 zł
  • Zemsta nietoperza, 13 maja godz. 19:00, sala Bogusławskiego, cena biletu: 45 zł
  • Ślub, 21 maja godz. 18:30, sala Bogusławskiego, cena biletu: 45 zł
  • Iwona, księżniczka Burgunda, 27 maja godz. 19:00, sala Bogusławskiego, cena biletu: 35 zł
  • Kilka dziewczyn, 29 maja godz. 19:00, scena Studio, cena biletu: 30 zł
  Warunki promocji:
  1. Z oferty można skorzystać jedynie po podaniu kodu promocji.
  2. Rezerwacji można dokonać osobiście w kasie teatru lub telefonicznie: 22 69 20 604, 69 20 664
www.narodowy.pl

Och-Teatr

Och-Teatr zaprasza posiadaczy karty Klubu NAUczyciela na wybrane spektakle w promocyjnych cenach:

• Chamlet - monolog parodysty, 13 kwietnia godz. 19:30, cena biletu: 40 zł
  • 8 kobiet, 26-27 kwietnia godz. 19:30, cena biletu: 50 zł
  Warunki promocji:
  1. Jedna osoba może kupić maksymalnie 4 bilety.
  2. Z oferty można skorzystać jedynie po podaniu kodu promocji.
  3. Rezerwacji można dokonać osobiście w kasie teatru lub telefonicznie: 22 622 21 32 a także pisząc na adres partner@teatrpolonia.pl. W tytule należy podać wybraną przez siebie datę spektaklu, liczbę biletów w promocyjnej cenie oraz nazwisko do dokonania rezerwacji. W przypadku rezerwacji mailowej nie ma możliwości wyboru miejsc. W pierwszej kolejności rezerwowane są miejsca w strefie 1, następnie w strefie 2.
www.ochteatr.com.pl

Teatr Polonia

Teatr Polonia zaprasza posiadaczy karty Klubu NAUczycielana wybrane spektakle w promocyjnych cenach:

• Metoda, 08-09 kwietnia godz. 19:00, cena biletu: 50 zł
  • Piękny nieczuły, 22-23 kwietnia godz. 19:30, cena biletu: 50 zł
  Warunki promocji:
  1. Jedna osoba może kupić maksymalnie 4 bilety.
  2. Z oferty można skorzystać jedynie po podaniu kodu promocji.
www.teatrpolonia.pl

STUDIO TEATRGALERIA

20% zniżki od ceny biletu normalnego dla posiadacza karty i osoby towarzyszącej

www.teatrstudio.pl

Resort & Spa Talaria w Trojanowie

10% zniżki na wszystkie usługi (oprócz alkoholu)

www.talaria.pl

50% zniżki na wszystkie pizze w lokalu, dostawie i online.