Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera

Teatr Narodowy zaprasza posiadaczy karty Klubu NAUczyciela na wybrane spektakle w promocyjnych cenach: 40 zł

Warunki promocji:
  1. Bilety w promocyjnej cenie dostępne za okazaniem karty Klubu NAUczyciela.

www.powszechny.com

Cinema City

Niewielkie ceny na wielkim ekranie.
  • Bilety na wszystkie seanse 2D, od poniedziałku do niedzieli, już od 15 zł*
  • *W Warszawie i w Jankach bilety w cenie 17 zł.

www.cinema-city.pl

Imax

Zniżka dla posiadacza karty i osoby towarzyszącej

www.cinema-city.pl/imax

Pemodelan Gabinet Zdrowego Ciała

30% zniżki na wszystkie masaże i zabiegi z oferty (zniżka nie łączy się z innymi ofertami promocyjnymi)

pemodelan.versum.com

Aqaupark Wesolandia

10% zniżki przy zakupie biletów na basen

www.wesolandia.pl

Teatr 6 piętro

15% zniżki na zakup biletów na spektakle repertuarowe Teatru 6 piętro (z wyłączeniem: pokazów przedpremierowych, premier, spektakli gościnnych, spektakli gościnnych, spektakli do 3 - miesiąca po premierze, wydarzeń specjalnych, imprez zamkniętych oraz spektaklu "Zagraj to sam").

www.teatr6pietro.pl/

Yasumi_

15 % zniżki na wszystkie zabiegi z oferty (zniżka nie łączy się z innymi ofertami promocyjnymi, voucherami i kuponami zniżkowymi oraz bonami podarunkowymi Dotyk Piękna)

www.warszawa.powisle.yasumi.pl

Apteka przy Dobrej ul. Jaracza 10

5% zniżki na leki i 7% na kosmetyki: Vichy, Inneov, La Roche, Roc

Teatr Dramatyczny m. st. Warszawy

10% zniżki od ceny biletu normalnego dla posiadacza karty i osoby towarzyszącej

www.teatrdramatyczny.pl

Teatr Narodowy

• Kilka dziewczyn, 5 kwietnia godz. 19:00, cena biletu: 30 zł
  • Twórcy obrazów, 9 kwietnia godz. 19:00, cena biletu: 30 zł
  • Łysa śpiewaczka, 15 kwietnia godz. 19:30, cena biletu: 35 zł
  • Za torami, za mostem, 16 kwietnia godz. 19:00, cena biletu: 35 zł
  • Zemsta nietoperza, 26 kwietnia godz. 19:00, cena biletu: 45 zł
  • Hedda Gabler, 28 kwietnia godz. 19:30, cena biletu: 35 zł
Maj 2020
  • Tchnienie, 6 maja godz. 19:00, scena Studio, cena biletu: 30 zł
  • Zemsta nietoperza, 13 maja godz. 19:00, sala Bogusławskiego, cena biletu: 45 zł
  • Ślub, 21 maja godz. 18:30, sala Bogusławskiego, cena biletu: 45 zł
  • Iwona, księżniczka Burgunda, 27 maja godz. 19:00, sala Bogusławskiego, cena biletu: 35 zł
  • Kilka dziewczyn, 29 maja godz. 19:00, scena Studio, cena biletu: 30 zł
  Warunki promocji:
  1. Z oferty można skorzystać jedynie po podaniu kodu promocji.
  2. Rezerwacji można dokonać osobiście w kasie teatru lub telefonicznie: 22 69 20 604, 69 20 664
www.narodowy.pl

Och-Teatr

Och-Teatr zaprasza posiadaczy karty Klubu NAUczyciela na wybrane spektakle w promocyjnych cenach:

• Chamlet - monolog parodysty, 13 kwietnia godz. 19:30, cena biletu: 40 zł
  • 8 kobiet, 26-27 kwietnia godz. 19:30, cena biletu: 50 zł
  Warunki promocji:
  1. Jedna osoba może kupić maksymalnie 4 bilety.
  2. Z oferty można skorzystać jedynie po podaniu kodu promocji.
  3. Rezerwacji można dokonać osobiście w kasie teatru lub telefonicznie: 22 622 21 32 a także pisząc na adres partner@teatrpolonia.pl. W tytule należy podać wybraną przez siebie datę spektaklu, liczbę biletów w promocyjnej cenie oraz nazwisko do dokonania rezerwacji. W przypadku rezerwacji mailowej nie ma możliwości wyboru miejsc. W pierwszej kolejności rezerwowane są miejsca w strefie 1, następnie w strefie 2.
www.ochteatr.com.pl

Teatr Polonia

Teatr Polonia zaprasza posiadaczy karty Klubu NAUczycielana wybrane spektakle w promocyjnych cenach:

• Metoda, 08-09 kwietnia godz. 19:00, cena biletu: 50 zł
  • Piękny nieczuły, 22-23 kwietnia godz. 19:30, cena biletu: 50 zł
  Warunki promocji:
  1. Jedna osoba może kupić maksymalnie 4 bilety.
  2. Z oferty można skorzystać jedynie po podaniu kodu promocji.
www.teatrpolonia.pl

STUDIO TEATRGALERIA

20% zniżki od ceny biletu normalnego dla posiadacza karty i osoby towarzyszącej

www.teatrstudio.pl

Salon kosmetyczny Depillaser

15% zniżki na:
  • depilację laserową
  • peeling chemiczny kwasem migdałowym
  • mezoterapię bezigłową
  • zabieg silnie odmładzający (mikrodermabrazja, sonofreza, maska algowa dostosowana do rodzaju skóry)
  • zabieg magicLift skutecznie pobudzający odbudowę włókien kolagenowych twarzy
  • zabieg magicEye przywracający elastyczność skóry okolic oczu i czoła.

www.depillaser.pl

Instytut Oka

10% zniżki na konsultacje okulistyczne, optometryczne i badania diagnostyczne (z wyłączeniem pakietów badań i kwalifikacji do zabiegów)

www.instytutoka.pl

Resort & Spa Talaria w Trojanowie

10% zniżki na wszystkie usługi (oprócz alkoholu)

www.talaria.pl

Hotel LOGOS

15% zniżki dla posiadaczy karty Klubu NAUczyciela (oferta nie łączy się z innymi rabatami).

www.hotellogos.pl

50% zniżki na wszystkie pizze w lokalu, dostawie i online.