9N1AUL

Szczególnie polecamy:

Amerykańska księżna. Z Nowego Jorku do Siedlisk

W 1933 roku młoda Amerykanka przyjeżdża do Polski jako żona księcia Pawła Sapiehy. Trafia do egzotycznego świata polskiej arystokracji, w którym nowojorskie wychowanie musi skonfrontować z zastaną tu rzeczywistością.

Cena: 38 zł 19,90 zł
Cena dla Klubowiczów: 17,91 zł

Zamów

Miłość z lupanaru. Dziennik intymny wileńskiego adwokata

Przypadek, z którego rodzi się głębokie uczucie. „Miłość z lupanaru” to historia związku Michała Römera (ziemianina, wybitnego prawnika, społecznika i polityka) oraz Anny Wolberg „Annin” – dziewczyny „z ludu”, która przez splot dramatycznych wypadków trafia do domu publicznego w Wilnie.

Cena: 39,90 zł 31,90 zł
Cena dla Klubowiczów: 28,71 zł

Dwór na wulkanie. Dziennik ziemianki z przełomu epok 1895-1920

Burzliwy przełom na tle prywatnego życia trochę rozpuszczonej jedynaczki z dobrego domu, a trochę „pięknego przykładu kobiety polskiej”.

Cena: 38,00 zł 29,90 zł
Cena dla Klubowiczów: 26,91 zł

Emisariusz Niepodległej. Wspomnienia z lat 1896–1919

Michał Sokolnicki – działacz niepodległościowy, historyk i dyplomata, współpracownik Józefa Piłsudskiego – opisuje drogę, jaką przeszło jego pokolenie i on sam od przełomu wieku do odzyskania niepodległości.

Cena: 39,00 zł 29,90 zł
Cena dla Klubowiczów: 26,91 zł

Regulamin promocji:

1. Promocja obowiązuje od 19.11.2019 r. od godz. 8:00 do 15.12.2019 r. do godz. 23:59 lub do wyczerpania zapasów.
  2. Promocja przeznaczona jest dla posiadaczy aktywnej karty Klubu NAUczyciela. Termin ważności znajduje się na karcie.
  3. Kod rabatowy 9N1AUL upoważnia do 10% zniżki na wszystkie tytuły Wydawnictwa KARTA w księgarni internetowej. Kod rabatowy jest wielokrotnego wykorzystania i łączy się z innymi promocjami. Kod rabatowy należy wpisać w koszyku podczas zakupów. Rabat nalicza się w koszyku, od całej kwoty zakupów.
  4. Przy zakupach powyżej 100 zł obowiązuje darmowa dostawa.